Романюк Микола Євгенович

Директор Центру, викладач спецдисциплін

тел: +38(03843)20286 +38(03843)71293

Багінська Надія Григорівна

Заступник директора з НВР по територіально-відокремленому спеціалізованому відділенню, викладач іноземної мови

тел: +38 (0384) 371293

Тютюнник Олександр Онисійович

Заступник директора з навчальної роботи, викладач спецдисциплін

тел: +38 (0384) 371293

Герасимчук Алла Вікторівна

заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел:

Грабовська Людмила Володимирівна

методист центру

тел:

Полодюк Леонід Юрійович

старший майстер, викладач спецдисциплін

тел:

Цвіркун Світлана Михайлівна

методист центру, старший майстер

тел:

Станіслав Тарас Григорович

соціальний педагог, викладач історії

тел:

Гольба Любов Степанівна

практичний психолог;

тел:

Дорофійчук Олексій Васильович

Викладач предмету "Фізична культура"

тел: +38 (0362) 642-293

Жмак Антоніна Анатоліївна

Викладач хімії і біології

тел:

Жухевич Валентин Іванович

Викладач загальноосвітніх дисциплін

тел:

Левчук Ольга Сергіївна

Викладач математики

тел:

Мовчан Ірина Дмитрівна

Викладач спецдисциплін

тел:

Музичишин Микола Миколайович

Викладач предмету "Фізична культура"

тел:

Натальчук Юрій Іванович

Викладач спецдисциплін

тел:

Одюшин Вячеслав Петрович

Викладач спецдисциплін

тел:

Одюшина Лілія Валентинівна

Викладач спецдисциплін

тел:

Осадчук Наталія Леонідівна

Викладач української мови та літератури

тел:

Плакса Володимир Васильович

Викладач спецдисциплін

тел:

Радковська Тетяна Григорівна

Викладач іноземної мови та зарубіжної літератури

тел:

Рибчинська Оксана Володимирівна

Викладач української мови та літератури

тел:

Рубєж Тетяна Володимирівна

Викладач спецдисциплін

тел:

Світач Іван Степанович

викладач інформатики та інформаційних технологій

тел: +380952514930

Сосуля Леся Володимирівна

Викладач математики

тел:

Стельмах Інна Вікторівна

Викладач української мови та літератури

тел:

Степанчук Стафанія Степанівна

Викладач фізики

тел:

Трояк Володимир Володимирович

Викладач спецдисциплін

тел:

Цвіркун Світлана Михайлівна

Викладач предмету "Охорони праці"

тел:

Шклярук Людмила Василівна

Викладач хімії

тел:

Андрушко Ігор Олександрович

Майстер виробничого навчання

тел:

Бабич Людмила Анатоліївна

Майстер виробничого навчання

тел:

Багінська Вікторія Йосипівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Бадрак Андрій Оліянович

Майстер виробничого навчання

тел:

Богуш Ігор Леонідович

Майстер виробничого навчання

тел:

Грінчук Віра Мечиславівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Дехтярук Юрій Миколайович

Майстер виробничого навчання

тел:

Кононенко Ірина Іванівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Кошовий Анатолій Петрович

Майстер виробничого навчання

тел:

Крижановська Юлія Володимирівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Лебеденко Геннадій Миколайович

Майстер виробничого навчання

тел:

Леонець Леонід Михайлович

Майстер виробничого навчання

тел:

Маникіна Тетяна Миколаївна

Майстер виробничого навчання

тел:

Новіцький Володимир Миколайович

Майстер виробничого навчання

тел:

Огойко Григорій Вікторович

Майстер виробничого навчання

тел:

Плакса Андрій Володимирович

Майстер виробничого навчання

тел:

Свінціцька Людмила Владиславівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Сочинська Ірина Валентинівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Стопа Тетяна Валеріївна

Майстер виробничого навчання

тел:

Шатковська Анна Степанівна

Майстер виробничого навчання

тел:

Ярошенко Сергій Дмитрович

Майстер виробничого навчання

тел:

Гуцол Ірина Анатоліївна

Керівник гуртка художньої самодіяльності

тел:

Ляховченко РаЇса Володимирівна

Керівник гуртка "Основи медичних знань та допомоги"

тел:

Литвин Микола Дмитрович

тел:

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи