Медіа-центр

Спецвипуск газети “Наша газета”

Головні події у Центрі в березні

Учнями нашого Центру були розроблені інтерактивні плакати для презентації своєї професії.

Інтерактивні плакати дозволять випускникам 9-го та 11-го класів ознайомитися та обрати ту професію, яка їм найбільше підходить.

Професія: “Швачка. Кравець”

Професія “Швачка” та “Кравець” одна з найстародавніших, і в той же час сучасна, тому що мода змінюється «щодня» і послуги швачки та кравця потрібні постійно.

Професія: “Кухар”

Харчування – одна із основних життєво необхідних умов існування людини. Здоров’я людини, її працездатність і настрій, нормальний розвиток значною мірою залежить від харчування.
«Хороший кухар вартий лікаря», – говорить народне прислів’я. Цими словами підкреслюється тісний зв’язок між смачно приготованою різноманітною їжею і здоров’ям людини. Кількість, якість, асортимент споживаних продуктів, своєчасність і регулярність приймання їжі мають велике значення для життєдіяльності організму.

Професія: “Машиніст папероробної (картоноробної) машини (сіткар). Машиніст гофрувального агрегата.”

Папір і картон так міцно увійшли в наше повсякденне життя, що важко уявити існування сучасного цивілізованого суспільства без цієї, здавалося б, простої продукції. Зазначаючи важливу роль паперу для людини, великий хімік Д. І. Менделєєв казав, що якщо сучасний період життя людей характеризується назвою залізного віку, то з таким же правом його можна вважати і віком паперу. Він відзначав також, що папір давно б витиснув метал, якби він не коштував так дорого.

Професія:”Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації”

Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна.

Професія: “Офіціант”

Професія: “Слюсар КВПіА”

Професія: “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації”

Професія: “Монтажник гіпсокартонних конструкцій”

Професія:”Столяр будівельний”

Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС. Сьогодні Україна є надійним партнером Європейського Союзу і рухається до набуття членства в ЄС. Це не швидкий процес, але ми йдемо за графіком, виконуємо Угоду про асоціацію з ЄС, приймаємо необхідні (євроінтеграційні) закони та проводимо реформи.

З метою підвищення рівня розуміння здобувачами освіти процесу реалізації державної політики у сфері європейської інтеграції бібліотекарка Центру Радковська Т.Г. провела інтерактивний захід «Про євроінтеграцію простими словами». Класні керівники провели виховні години на тему «Україна – європейська країна».

У цьому році Чемеровецький центр культури, дозвілля та мистецтв провів уже ІІІ Відкритий дистанційний фестиваль конкурс патріотичної пісні «В моєму серці квітне Україна». Учасниками конкурсу були 88 учасників з різних куточків України. За результатами фестивалю вокальний ансамбль «Червона калина» ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» під керівництвом Ірини Гуцол отримав перемогу  – ІІІ місце у своїй віковій групі. Захід носить благодійний характер, і кошти, внесені при реєстрації були перераховані на підтримку ЗСУ. Вітаємо переможців та керівницю гуртка та бажаємо нових творчих звершень!

Сьогодні викладачу історії України нашого Центру Вячеславу Петровичу Одюшину вручено комп’ютерну техніку для якісного дистанційного навчання. Подія відбулася за ініціативи The Global Business Coalition for Education та сприяння Міністерства освіти і науки України. Вручення відбулось в урочистій атмосфері за участі заступника голови Хмельницької обласної військової адміністрації Володимира Юр’єва та Даріі Басюк, директора Департаменту освіти і науки. Сучасний ноутбук покращить доступ учнів до освітніх онлайн-ресурсів, дозволить викладачу підвищити якість освітніх послуг.

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави           Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України. В цей день урочисті заходи проводяться в кожному навчальному закладі.

Сьогодні здобувачі освіти нашого Центру на чолі з викладачем української мови і літератури Осадчук Н.Л. взяли участь у науковій конференції «Шевченко – супергерой». Доповідачі ділилися цікавими фактами із життя Тараса, демонстрували роботи з виставки «Квантовий стрибок» і створили образ свого Шевченка, спробували себе в творчості – складали сенкан «Тарас Шевченко». Також учні 32 групи за технічної підтримки керівника гуртка Світача І.С. підготували флешмоб «Свою Україну любіть…», яким ще раз звернули увагу на актуальні і пророчі слова Кобзаря.

Головні події у Центрі в лютому

Педагогічні працівники та здобувачі освіти нашого Центру долучились до акції «З теплом у серці», метою якої є передача нашим воїнам-захисникам смаколиків. На зібрані кошти були закуплені складники та виготовлені солодощі. А секретними інгредієнтами стали віра у перемогу, пошана та любов до наших захисників. Смачна домашня випічка прибула до адресатів – наших дорогих захисників.

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.

Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України, результатом якої стало повалення режиму проросійського президента Віктора Януковича та відновлення європейського курсу розвитку України. Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Серед них – представники різних професій, віку та статей, які приїхали з різних куточків України й навіть з-за кордону. Наймолодшому із загиблих, Назарієві Войтовичу, було лише 17 років, а найстаршому учаснику Революції гідності Іванові Наконечному – 82 роки.

         У день пам’яті про подвиг Героїв педагоги Центру провели виховні заходи, основною ідеєю яких став вислів: “Ми не маємо права опускати руки тоді, коли їх не опустили ті, хто були до нас”.

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

День святого Валентина 14 лютого є неофіційним святом усіх закоханих, яке пройшло крізь століття, і сьогодні широко відзначається у всьому світі. Цей день, коли згадують ім’я святого, за популярністю може позмагатися хіба що з Днем Святого Миколая.

        З нагоди свята у гуртожитку Центру була проведена розвага «На крилах кохання». Пари закоханих змагалися у різноманітних конкурсах. Вокальний гурт дівчат розважав присутніх. Організувала проведення свята вихователька гуртожитку Вороніна Т.С.

В рамках тижня безпечного інтернету,  викладачем предмету «Інформаційні технології»  А. Герасимчук спільно із психологинею Центру  Л. Гольбою було проведено квест «Безпечний інтернет». Метою заходу було поширення серед здобувачів освіти знань про безпечне, відповідальне, позитивне використання цифрових технологій молоддю, вплив соціальних мереж на здоров’я  людини та проведення  діагностики «інтернет-залежності».

4 лютого 2023 року у м. Хмельницький відбувся кубок області (серед дорослих спортсменів) з важкої атлетики, в якому взяли участь і успішно виступили здобувачі освіти ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»: Єзерська Анна – І місце, Левчук Захар – ІІІ місце, Громчак Олександр – ІІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень у спорті!

Головні події у Центрі в січні

Щорічно Хмельницький державний естетичний центр виховання учнівської молоді проводить конкурс новорічних композицій, вертепів, витинанок. У цьому навчальному році захід було проведено у формі Арт-проекту «Зимова фантазія». За результатами конкурсу, робота наших гуртківців «Новорічна витинанка» отримала гран-прі! Вітаємо гуртківців та їх керівницю Степанчук С.С.! Бажаємо нових творчих звершень, безмежної фантазії та міцного здоров’я! 

22 січня – особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята – проголошення Української Народної Республіки та Акт Об’єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

З нагоди свята класні керівники Центру провели виховні години, організували перегляди тематичних матеріалів.

Також у цей день відбулось відкриття пам’ятної дошки, присвяченої загиблим воїнам – захисникам України, понінківчанам,  які віддали своє життя під час російсько-української війни. У заході взяли участь працівники закладу професійної освіти.

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам твою історію творить!

Тривають різдвяні свята. Хоча цьогоріч вони не такі веселі, якби нам хотілось, але український народ виборює перемогу, зберігає традиції. Однією з таких традицій є проведення обласного конкурсу колядок і щедрівок «Різдвяний передзвін». Цього разу наш Центр представляв фольклорний ансамбль «Берегиня», який отримав Диплом ІІ ступеня. Вітаємо учасниць ансамблю та їх керівницю Ірину Гуцол з перемогою та бажаємо нових творчих звершень! А нам щедрує  «Берегиня»!