Тиждень суспільно-природничих дисциплін

З 06 березня по 10 березня 2023 року в ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» пройшов тиждень методичної комісії суспільно-природничих дисциплін .

 Розпочався тиждень із заходів, присвячених дню народження Т.Г Шевченка.   Викладач української мови та літератури Інна Рекун  провела конкурс «Поклик до українців» з декламування віршів  видатного поета серед здобувачів освіти . Також  педагогинею  був організований літературний КВІЗ «Шевченкове слово в наших серцях!», де здобувачі освіти мали змогу позмагатися знаннями про великого Кобзаря. Кращі учасники заходів  отримали солодощі.

  Не залишилось і без уваги  « Міжнародне свято прав жінок», яке пройшло у вигляді  урок-вікторини «Грошей багато не буває», підготовлений  викладачем Аллою Герасимчук разом з учнями Владиславом Задерайко та Тарасом Самарським  .  Здобувачі освіти та педагоги обмінялися місцями учень – педагог на урок, який надав лише позитиву та гарного настрою. По його завершенню жіноча «половина» отримала квіти у подарунок.

Викладач математики Леся Сосуля та викладач фізкультури Микола Музичишин провели бінарний урок, поєднавши знання з математики та спритність фізкультури. Переможці отримали відзнаки та солодкі подарунки.

  І на завершення тижня викладачем предмету «Захист України» Валентином Жухевичем , був проведений урок «Джерела небезпечних ситуацій у військовий час», разом поєднавши з виставкою «Вибухо-небезпечна зброя».

Дякую колегам за організацію та проведення  тижня суспільно-природничих дисциплін .

29 вересня в урочистій атмосфері ми відзначали наше свято – День працівників освіти. Заряд енергії надали здобувачі освіти випускних груп на чолі з класними керівниками Ірина Мовчан, Плакса В.В. і майстром виробничого навчання Тетяна Пилип’як(стопа), які влаштували феєричну зустріч кожного працівника. Далі святковий концерт. Несподіваною гостею на святі стала Світлана Андріївна Павлишина. Депутатка привітала усіх […]

29 вересня 1941-го в Бабиному Яру почалися масові розстріли, які тривали протягом двох років. Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Сьогодні класні керівники ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” провели тематичні виховні годині, на яких згадали усіх, знищених нацистами.

Хто не мріє стати кар’єристом?Саме тому мрію втілити в життя, створити власну справу, отримали здобувачі освіти ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” запровадивши курс “Компанія”. Під керівництвом педагогині Алла Герасимчук відбулися перші заняття курсу на яких була розглянута навчальна програма по створенню міні компанії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x