Тиждень охорони праці та цивільного захисту в Центрі

Відповідно до «Плану першочергових заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2022 рік», на виконання річного плану роботи закладу професійної освіти щодо проведення Тижня охорони праці та цивільного захисту  та з метою попередження побутового, виробничого травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій з 25 квітня по 29 квітня  2022 року в ДНЗ «Полонський АЦПО» проходив «Тиждень охорони праці та цивільного захисту».

У рамках Тижня проведено: виховну годину на тему «Безпека та життя», «Чорнобиль не має минулого», інформаційну годину на тему «Правила поводження  при виявленні вибухових предметів», конкурс мультимедійних презентацій «Безпека у моїй професії»,  «Безпека у побуті», он-лайн бесіди із здобувачами освіти щодо дотримання вимог безпеки у побуті. На блогах класних керівників розміщено навчальні відеоматеріали та лекційний матеріал щодо дотримання вимог охорони праці, безпеки життєдіяльності.

28 квітня у Всесвітній день охорони праці із працівниками Центру були розглянуті питання створення та просування культури охорони праці, зниженню травматизму  на робочому місці та у побуті.

29 вересня в урочистій атмосфері ми відзначали наше свято – День працівників освіти. Заряд енергії надали здобувачі освіти випускних груп на чолі з класними керівниками Ірина Мовчан, Плакса В.В. і майстром виробничого навчання Тетяна Пилип’як(стопа), які влаштували феєричну зустріч кожного працівника. Далі святковий концерт. Несподіваною гостею на святі стала Світлана Андріївна Павлишина. Депутатка привітала усіх […]

29 вересня 1941-го в Бабиному Яру почалися масові розстріли, які тривали протягом двох років. Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Сьогодні класні керівники ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” провели тематичні виховні годині, на яких згадали усіх, знищених нацистами.

Хто не мріє стати кар’єристом?Саме тому мрію втілити в життя, створити власну справу, отримали здобувачі освіти ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” запровадивши курс “Компанія”. Під керівництвом педагогині Алла Герасимчук відбулися перші заняття курсу на яких була розглянута навчальна програма по створенню міні компанії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x