Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

З метою проведення цілеспрямованої роботи  щодо профілактики побутового та виробничого травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини, вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій у закладі професійної (професійно-технічної) освіти з 24 по 28 квітня 2023 року у нашому Центрі було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

 У рамках Тижня  відбулись інформаційні години  на тему: «Джерела небезпеки у військовий час» та  виховні заходи на тему: «Правила реагування на надзвичайні ситуації».

До Дня цивільного захисту викладач предмета «Захист України» Валентин Жухевич провів виховний захід «Реагування на надзвичайні ситуації», була оголошена навчальна тривога з імітацією задимлення в одній із частин навчального корпусу та організована виставка вибухово-небезпечних пристроїв.

Фельдшери Центру Катерина Галат та Раїса Ляховченко провели майстер-класи по наданню першої долікарської допомоги постраждалим.

Викладачі предмета «Охорона праці» Тетяна Рубєж та Світлана Цвіркун із здобувачами освіти провели вікторини на теми: «Екстрена валіза та мінна безпека».

До Всесвітнього дня охорони праці, який проходить у 2023 році під девізом «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі» проведено лекцію на дану тематику, перевірено куточки з охорони праці, розміщено на інформаційних стендах рекомендації, як працювати безпечно в умовах війни та взято участь у Всеукраїнській онлайн-конференції.

З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.               За даними Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні з початку бойових дій, 14 квітня 2014 року, загинуло 653 дитини і 1146 дітей дістали поранення. Після початку […]

        За ініціативи Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді, відповідно до плану роботи Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти у травні-червні 2023 року проводиться марафон «Єднання» на благо миру та розвитку.         Мета марафону «Єднання» – популяризація здорового способу життя, формування свідомого ставлення до здоров’я, сприяння розвитку корисних звичок та стимулювання […]

Традиційно  Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді проводить виставки-конкурси до світлого свята Великодня. У цьому році це був Арт-проєкт «Святковий Великдень», на який учасники подавали свої роботи: писанки, вишиванки, витинанки, святкову атрибутику. Робота «Все буде Україна!» учасників гуртка «Декор» під керівництвом Степанчук С.С. зайняла призове ІІІ місце (Наказ Департаменту освіти та науки від 16.05.2023 […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x