Результати конкурсу STEM

 «STEM у професії: змінити світ»

У травні-червні 2023 року НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області проводив обласний конкурс на кращий учнівський проект з предмета «Технології» «STEM у професії: змінити світ» серед  учнів ЗП(ПТ)О.

 Здобувачі освіти нашого Центру стали його учасниками та переможцями! Вітаємо здобувачів освіти 14 групи Ковальчук Максима, Масляка Даніїла, Савича Івана, Севрюкова Дмитра та їх керівника Світача І.С. з перемогою у напрямі «Комп’ютерне програмування» – Диплом І ступеня! Учениця 10 групи Беркута Вікторія під керівництвом Герасимчук А.В. здобула Диплом ІІІ ступеня у напрямі «Техніки декоративно-ужиткового мистецтва»!

Бажаємо переможцям творчої наснаги та нових звершень!

29 вересня в урочистій атмосфері ми відзначали наше свято – День працівників освіти. Заряд енергії надали здобувачі освіти випускних груп на чолі з класними керівниками Ірина Мовчан, Плакса В.В. і майстром виробничого навчання Тетяна Пилип’як(стопа), які влаштували феєричну зустріч кожного працівника. Далі святковий концерт. Несподіваною гостею на святі стала Світлана Андріївна Павлишина. Депутатка привітала усіх […]

29 вересня 1941-го в Бабиному Яру почалися масові розстріли, які тривали протягом двох років. Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Сьогодні класні керівники ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” провели тематичні виховні годині, на яких згадали усіх, знищених нацистами.

Хто не мріє стати кар’єристом?Саме тому мрію втілити в життя, створити власну справу, отримали здобувачі освіти ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” запровадивши курс “Компанія”. Під керівництвом педагогині Алла Герасимчук відбулися перші заняття курсу на яких була розглянута навчальна програма по створенню міні компанії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x