Підсумки конкурсу «Це наша Україна!»

З метою виявлення талановитих і обдарованих учнів, створення кращих зразків мультимедійних проектів, які пропагують загальнолюдські цінності, виховання підростаючого покоління через самостійну творчість у сфері різноманітних видів мистецтва Хмельницьким державним центром виховання учнівської молоді було проведено обласний заочний конкурс мультимедійних проектів «Це наша Україна!».

Здобувач освіти Центру Сочинський Олександр під керівництвом Одюшина В.П. створив мультимедійну презентацію «Нескорені серця», присвячену нашому випускнику – Герою-захиснику Полюшкевичу Руслану. Проект отримав Диплом І ступеня. Вітаємо з перемогою Олександра та його наставника!

Пам’ятаємо наших Героїв, які віддали свої життя за Україну! Просимо долучитися до підписання петиції про присвоєння Полюшкевичу Руслану Почесного звання Герой України.

Посилання на петицію.

29 вересня в урочистій атмосфері ми відзначали наше свято – День працівників освіти. Заряд енергії надали здобувачі освіти випускних груп на чолі з класними керівниками Ірина Мовчан, Плакса В.В. і майстром виробничого навчання Тетяна Пилип’як(стопа), які влаштували феєричну зустріч кожного працівника. Далі святковий концерт. Несподіваною гостею на святі стала Світлана Андріївна Павлишина. Депутатка привітала усіх […]

29 вересня 1941-го в Бабиному Яру почалися масові розстріли, які тривали протягом двох років. Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Сьогодні класні керівники ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” провели тематичні виховні годині, на яких згадали усіх, знищених нацистами.

Хто не мріє стати кар’єристом?Саме тому мрію втілити в життя, створити власну справу, отримали здобувачі освіти ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” запровадивши курс “Компанія”. Під керівництвом педагогині Алла Герасимчук відбулися перші заняття курсу на яких була розглянута навчальна програма по створенню міні компанії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x