ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ В ЦЕНТРІ

Згідно положення про Всеукраїнський олімпійський урок та Положення про Олімпійський тиждень, затверджених ГО «Національний олімпійський комітет України» та Погоджених Комітетом з фізичного виховання та спорту України, з метою поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні, популяризації здорового способу життя за програмою Олімпійського тижня з 20.09. по 28.09.22 року в навчальному закладі були проведенні спортивні заходи з таких видів спорту:

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ З КИДКІВ БАСКЕТБОЛЬНОГО М’ЯЧА

НА ТОЧНІСТЬ  (КІЛЬКІСТЬ ВЛУЧЕНЬ) В КОРЗИНУ (5 КИДКІВ)

Місця поділили наступним чином:

з/пПрізвище, ім’яГрупаРезультат (кількість влучень)Місце
1.Арсенюк Максим354I
2.Гладчук Цезар253II
3.Дудинський Олександр352III

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ З ШАХІВ

(серед дівчат)

Місця поділили наступним чином:

з/пПрізвище, ім’яГрупаМісце
1.Качура Настя11I
2.Євтіхевич Агата10II
3.Гаврилюк Маша11III

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ З ШАХІВ

(серед юнаків)

Місця поділили наступним чином:

з/пПрізвище, ім’яГрупаМісце
1.Романюк Олександр37I
2.Шкабара Василь27II
3.Государський Андрій35III

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Місця поділили наступним чином:

з/пПрізвище, ім’яГрупаМісце
1.Романюк Олександр37I
2.Загородній Артем37II
3.Коломійчук Денис37III

29 вересня в урочистій атмосфері ми відзначали наше свято – День працівників освіти. Заряд енергії надали здобувачі освіти випускних груп на чолі з класними керівниками Ірина Мовчан, Плакса В.В. і майстром виробничого навчання Тетяна Пилип’як(стопа), які влаштували феєричну зустріч кожного працівника. Далі святковий концерт. Несподіваною гостею на святі стала Світлана Андріївна Павлишина. Депутатка привітала усіх […]

29 вересня 1941-го в Бабиному Яру почалися масові розстріли, які тривали протягом двох років. Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Сьогодні класні керівники ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” провели тематичні виховні годині, на яких згадали усіх, знищених нацистами.

Хто не мріє стати кар’єристом?Саме тому мрію втілити в життя, створити власну справу, отримали здобувачі освіти ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” запровадивши курс “Компанія”. Під керівництвом педагогині Алла Герасимчук відбулися перші заняття курсу на яких була розглянута навчальна програма по створенню міні компанії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x