Педагогічні посиденьки

Виховати компетентного творчого здобувача освіти,  може лише компетентний і творчий педагог. Педагогічний колектив ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти», розуміючи важливість і складність проблем, які постають перед ним, працює над удосконаленням   та  формуванням особистості педагога, його педагогічної майстерності.

17.01. 2023 року традиційно, методичною службою було проведено педагогічні посиденьки  ««Професійна компетентність педагога як умова забезпечення якісної професійної освіти». Учасники заходу мали змогу опрацювати ключові компоненти професійної компетентності  як індивідуально так і у групах, розвинути навики комунікації, поширити  власний досвід. Модератором заходу була методистка Центру Цвіркун С.М.

4 лютого 2023 року у м. Хмельницький відбувся кубок області (серед дорослих спортсменів) з важкої атлетики, в якому взяли участь і успішно виступили здобувачі освіти ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»: Єзерська Анна – І місце, Левчук Захар – ІІІ місце, Громчак Олександр – ІІІ місце. Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень у спорті!

З метою ознайомлення педагогів з поняттям «синдром емоційного вигорання», його основними причинами і симптомами, 31 січня 2023р.  у ДНЗ «Полонський  агропромисловий центр професійної освіти»  психологинею  закладу Любов’ю  Гольбою , був проведений тренінг «Профілактика емоційного вигорання педагогів». Під час тренінгу педагоги мали змогу  відпрацювати практичні навички боротьби з «синдромом емоційного вигорання» та сформувати професійні якості такі […]

Щорічно Хмельницький державний естетичний центр виховання учнівської молоді проводить конкурс новорічних композицій, вертепів, витинанок. У цьому навчальному році захід було проведено у формі Арт-проекту «Зимова фантазія». За результатами конкурсу, робота наших гуртківців «Новорічна витинанка» отримала гран-прі! Вітаємо гуртківців та їх керівницю Степанчук С.С.! Бажаємо нових творчих звершень, безмежної фантазії та міцного здоров’я! 

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x