Обласний семінар керівників музичних гуртків

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти, науки, молоді та

спорту, Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді на 2022 рік, з метою вивчення і поширення досвіду керівників гуртків ЗП(ПТ)О на базі нашого Центру 29 вересня 2022 року відбудеться обласний семінар-практикум керівників музичних гуртків на тему: «Методика організації самодіяльного естрадного хорового колективу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

         У рамках закладу директор Центру Романюк М.Є. презентував наш заклад професійної освіти. Заступник директора з виховної роботи Грабовська Л.В. розповіла про особливості організації виховної роботи та шляхи залучення учнівської молоді до участі у гуртковій роботі.

І.В.Посвістак., завідувач методичного відділу Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді, ознайомила присутніх з основними напрямами роботи методичного об’єднання керівників музичних гуртків на 2022-2023 навчальний рік.

Гуцол І.А., керівник гуртка художньої самодіяльності поділилася власним досвідом та провела практичне заняття, на якому присутні стали учасниками естрадного хору та фольклорного колективу.

Згідно календарного плану проведення спортивно-масових заходів з видів спорту в ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” та з метою формування здорового способу життя, залучення учнівської молоді до рухової активності, занять фізичною культурою та спортом, популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання та спорту в Центрі,  з 1 квітня 2024 по 12 квітня 2024 року серед здобувачів […]

Мова має значення! У цьому переконана викладачка української мови та літератури ДНЗ «Полонський агропромисловий цент професійної освіти» Рекун І.В. Педагогиня взяла участь та стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, організованого та проведеного Національним Фестивалем “Код Нації” спільно з проєктом «ПроМову». Головною метою конкурсу є сприяння розвитку української мови шляхом популяризації її культурного […]

28 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня Державного навчального закладу «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». 10 педагогічних працівників нашого навчального закладу отримали гідну оцінку своєї професійної діяльності та мотивацію для подальшого розвитку, адже педагог залишається педагогом доти, поки навчається сам. Дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x