Методичний міст

12.01.2023 р. у  ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» відбувся «Методичний міст» між педагогами методичних комісій професій сільськогосподарського виробництва та загальноосвтніх дисциплін на  тему «Мотивація навчальної діяльності як засіб забезпечення якості професійної освіти».

Модератором заходу виступила методист Центру Світлана Цвіркун. Після її вступного слова, голови методичних комісій Сосуля Л.В; Трояк В.В. виступили з доповідями про шляхи підвищення  мотивації здобувачів освіти. З допомогою методиста педагогічними працівниками було  відпрацьовано  практичні навички застосування методів та прийомів формування позитивної мотивації здобувачів освіти. Також  практичним психологом Любов’ю Гольбою була проведена бесіда з педагогами  «21 ідея для мотивації здобувачів освіти».

4 лютого 2023 року у м. Хмельницький відбувся кубок області (серед дорослих спортсменів) з важкої атлетики, в якому взяли участь і успішно виступили здобувачі освіти ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»: Єзерська Анна – І місце, Левчук Захар – ІІІ місце, Громчак Олександр – ІІІ місце. Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень у спорті!

З метою ознайомлення педагогів з поняттям «синдром емоційного вигорання», його основними причинами і симптомами, 31 січня 2023р.  у ДНЗ «Полонський  агропромисловий центр професійної освіти»  психологинею  закладу Любов’ю  Гольбою , був проведений тренінг «Профілактика емоційного вигорання педагогів». Під час тренінгу педагоги мали змогу  відпрацювати практичні навички боротьби з «синдромом емоційного вигорання» та сформувати професійні якості такі […]

Щорічно Хмельницький державний естетичний центр виховання учнівської молоді проводить конкурс новорічних композицій, вертепів, витинанок. У цьому навчальному році захід було проведено у формі Арт-проекту «Зимова фантазія». За результатами конкурсу, робота наших гуртківців «Новорічна витинанка» отримала гран-прі! Вітаємо гуртківців та їх керівницю Степанчук С.С.! Бажаємо нових творчих звершень, безмежної фантазії та міцного здоров’я! 

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x