Зміни до розкладу смт. Понінка

ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»

навчальний корпус смт. Понінка

Розклад занять

на 26.11.2022 р., суботу

Група№ ур.Предмет№ каб.Викладач
101математикадист.Левчук О.С.
 2математикадист.Левчук О.С.
 3фізична культурадист.Дорофійчук О.В.
 4зарубіжна літературадист.Рибчинська О.В.
 5зарубіжна літературадист.Рибчинська О.В.
 6математикадист.Левчук О.С.
 7математикадист.Левчук О.С.
 8фізична культурадист.Дорофійчук О.В.
     
111охорона працідист.Рубєж Т.В.
 2охорона працідист.Рубєж Т.В.
 3математикадист.Левчук О.С.
 4охорона працідист.Рубєж Т.В.
 5охорона працідист.Рубєж Т.В.
 6фізична культурадист.Дорофійчук О.В.
 7інформаційні технологіїдист.Світач І.С.
 8устаткуваннядист.Рубєж Т.В.
     
121М1. Первинна обробкадист.Одюшина Л.В.
 2М1. Первинна обробкадист.Одюшина Л.В.
 3іноземна мовадист.Багінська Н.Г.
 4іноземна мовадист.Багінська Н.Г.
 5М1. Первинна обробкадист.Одюшина Л.В.
 6М1. Первинна обробкадист.Одюшина Л.В.
 7іноземна мовадист.Багінська Н.Г.
 8іноземна мовадист.Багінська Н.Г.
     
141фізична культурадист.Музичишин М.М.
 2осн. галуз. економікидист.Шклярук Л.В.
 3осн. галуз. економікидист.Шклярук Л.В.
 4інформаційні технологіїдист.Світач І.С.
 5інформаційні технологіїдист.Світач І.С.
 6інформаційні технологіїдист.Світач І.С.
 7слюсарна справадист.Полодюк Л.Ю.
 8фізична культурадист.Музичишин М.М.
     
     
Група№ ур.Предмет№ каб.Викладач
171СБ – 3(2-3).1дист.Одюшин В.П.
 2СБ – 3(2-3).1дист.Одюшин В.П.
 3зарубіжна літературадист.Рибчинська О.В.
 4фізична культурадист.Дорофійчук О.В.
 5фізична культурадист.Дорофійчук О.В.
 6громадянська освітадист.Рибчинська О.В.
 7громадянська освітадист.Рибчинська О.В.
 8громадянська освітадист.Рибчинська О.В.
     
201українська літературадист.Рибчинська О.В.
 2ШВЧК – 3.3дист.Мовчан І.Д.
 3ШВЧК – 3.3дист.Мовчан І.Д.
 4ШВЧК – 3.3дист.Мовчан І.Д.
 5ШВЧК – 3.3дист.Мовчан І.Д.
 6іноземна мовадист.Багінська Н.Г.
 7ШВЧК – 3.3дист.Мовчан І.Д.
 8ШВЧК – 3.3дист.Мовчан І.Д.
     
221фізична культурадист.Дорофійчук О.В.
 2фізична культурадист.Дорофійчук О.В.
 3облік, кальк. і звітністьдист.Одюшина Л.В.
 4облік, кальк. і звітністьдист.Одюшина Л.В.
 5іноземна мовадист.Багінська Н.Г.
 6фізіологія харчуваннядист.Грабовська Л.В.
 7облік, кальк. і звітністьдист.Одюшина Л.В.
 8облік, кальк. і звітністьдист.Одюшина Л.В.
     
251ЕРОЕ – 3.1дист.Плакса В.В.
 2фізична культурадист.Музичишин М.М.
 3ЕРОЕ – 3.1дист.Плакса В.В.
 4ЕРОЕ – 3.1дист.Плакса В.В.
 5ЕРОЕ – 3.1дист.Плакса В.В.
 6ЕРОЕ – 3.1дист.Плакса В.В.
 7фізична культурадист.Музичишин М.М.
 8ЕРОЕ – 3.1дист.Плакса В.В.
     
271інформатикадист.Світач І.С.
 2інформатикадист.Світач І.С.
 3фізична культурадист.Музичишин М.М.
 4СБ – 4.4дист.Одюшин В.П.
 5СБ – 4.4дист.Одюшин В.П.
 6фізична культурадист.Музичишин М.М.
 7СБ – 4.4дист.Одюшин В.П.
 8СБ – 4.4дист.Одюшин В.П.
     
     
     
     
Група№ ур.Предмет№ каб.Викладач
21 виробниче навчаннядист. 
 6спецтехнологіядист.Рубєж Т.В.
 7спецтехнологіядист.Рубєж Т.В.
     
351ЕМПС – 1дист.Богуш І.Л.
 2ЕМПС – 1дист.Богуш І.Л.
 3ЕМПС – 1дист.Богуш І.Л.
 4фізична культурадист.Музичишин М.М.
 5фізична культурадист.Музичишин М.М.
 6іноземна мовадист.Радковська Т.Г.
 7іноземна мовадист.Радковська Т.Г.
 8іноземна мовадист.Радковська Т.Г.

навчальний корпус смт. Понінка

Зміни до розкладу

на 28.11.2022 р., понеділок

Група№ ур.Предмет№ каб.Викладач
275СБ – 4.416Одюшин В.П.
 7СБ – 4.416Одюшин В.П.